کارگاه ها

خانواده به عنوان رکن اساسی تربیت، نقش بسیار مهمی د ر کمک به رشد و تربیت کود کان ایفا می کند. فرزندان در خانواده با فرهنگ جامعه آشنا می‌شوند و نیازهای فیزیکی، روحی، روانی و اجتماعی خود را رفع کنند. فرزندان بنیان‌های آموزشی خود را از طریق اعضای خانواده بدست می‌آورند. جو دوستانه و همدلانه خانواده و فهم مشترک موجود در اعضا کمک می‌کند تا به نوعی آموزشی غیر رسمی در کودکان نهادینه شود.

یکی از فعالیت هایی که هم برای کودک و هم خانواده مفرح است انجام فعالیت های هنری است، مجموعه تکنو فب لب با ایجاد یک فضای آموزشی برآن است آخر هفته ها کودکان و خانواده ها را دور هم جمع کند.در کارگاه های آخر هفته  این فرصت فراهم شده است که با هم بیاموزیم تا با هم بسازیم.

اما در شرایط کنونی،این کارگاه ها به صورت آنلاین و رایگان در حال برگزاری است. آخر هر هفته یک ویدیو آموزشی در صفحه اینستاگرام مجموعه قرار داده میشود. هدف ما این است کودک با کمک و همراهی خانواده  و البته با چاشنی خلاقیت کاردستی های آموزش داده شده را بسازد.

و اما قسمت شیرین و جذاب کارگاه های آنلاین آخر هفته مسابقه ای است که تیم ما برای شما طراحی کرده.برای شرکت در مسابقه،کافیست کاردستی های آموزش داده شده را بسازید و عکس آن را برای ما ارسال کنید.ما نیز عکس کاردستی های شما را با دنبال کننده های صفحه اینستاگرام خود به اشتراک میگذاریم و هر کاردستی که از نظر بینندگان صفحه خلاق تر باشد و امتیاز بیشتری کسب کند برنده ی مسابقه ما خواهد بود.

در شرایط کرونایی با ما همراه باشید تا در خانه بمانیم،یاد بگیریم و بسازیم.

آرشیو کارگاه ها​

آرشیو کامل کارگاه ها در کانال آپارات مجموعه قابل دسترس است.

فروشگاه

اطلاعات با موفقیت ثبت شد