دوره اسکرچ

اسکرچ چیست ؟

اسکرچ برنامه ای برای آموزش برنامه نویسی و اصول اولیه آن به کودکان در گروه سنی 5 تا 16 سال است. در این زبان برنامه نویسی، برنامه ها به مانند خانه سازی های لگو به هم متصل شده و به راحتی امکان پیاده سازی پیچیده ترین برنامه هارا برای کودک فراهم می کنند.

پروژه اسکرچ در سال 2003 در دانشگاه MIT شروع شد و تا به امروز در حال توسعه و گسترش در کشور های مختلف جهان است و اخیرا زبان فارسی نیز به صورت رسمی به این زبان برنامه نویسی افزوده شده است.

در مجموعه Techno_fablab اسکرچ به صورت کاملا پروژه محور در 3 ترم ارائه می شود. هر ترم شامل 6 پروژه است که درسنامه های آن با همکاری بنیاد جهانی CODE_CLUBE ترجمه شده است.
پس از گزراندن این مجموعه دوره ها، فرزند شما آمادگی ورودی به حوضه های تخصصی تر برنامه نویسی مانند بازی سازی، طراحی صفحات وب، زبان های برنامه نویسی سطح بالاتر مانند python و Cpp و حتی برنامه نویسی میکرو کنترلر را دارد و می تواند به صورت تخصصی در حوزه علاقه مندی خود وارد شود.

کدام مهارت هارا تقویت می کند ؟

پرورش خلاقیت
90%
مهارت های ریاضی
90%
مهارت های اجتماعی
60%
مهارت های دستی
40%
تقویت تجسم هنری
40%

اسکرچ در تکنو فب لب

ما در مجموعه تکنو فب لب سعی داریم تا با بهره گیری از به روز ترین روش ها و حرفه ای ترین مربیان این حوزه، لذت واقعی برنامه نویسی تصویری را به شما و فرزندانتان بچشانیم.

برای پیش ثبت نام و مشاوره رایگان همین حالا اقدام کنید.

 

دانلود برنامه اسکرچ

فروشگاه

اطلاعات با موفقیت ثبت شد