درباره ما

فب لب ها چه هستند ؟

در تعریفی ساده، فب لب ها ، جعبه ابزار هایی هستند که به کمک آن ها می توانید چیز های مختلفی خلق کنید. در واقع فب لب ها با دراختیار قرار دادن وسایل ساخت پیشرفته، امکان ساخت آنچه را در خانه ندارید به شما می دهد.

اولین فب لب در سال 2001 در دانشگاه MIT با هدف آشنایی عمومی مردم با تکنولوژی های پیشرفته در حوزه ساخت و ساز تاسیس شده است. پس از آن و تا امروز بیش از 1700 فب لب در بیش از 100 کشور جهان تاسیس شده است.

 
fablabs-map

مجموعه ای که ما در حال کمک به رشد و بالندگی اون هستیم رو با عنوان Techno FABLAB میشناسیم که اولین فب لب در جنوب کشور محسوب میشه.

تاسیس این مجموعه به کمک تیم لگوی آموزشی بندرعباس در بهمن ماه 1398 شروع شد تا اردیبهشت 1399 ادامه پیداکرد و در حال حاضر آماده ارائه خدمات تخصصی ساخت و ساز در حوزه ها و علوم مختلفه

ما در مجموعه Techno FABLAB  در تلاش هستیم با برگزاری دوره های کوتاه و ابزار محور ، جامعه اطرافمان را با ابزار های پیشرفته ساخت و ساز آشنا کنیم تا با این کار به پویایی جامعه اطرافمون کمکی هر چند کوچک کرده باشیم.( برای اطلاع بیشتر از خدمات و امکانات مجموعه به سربرگ "خدمات و تجهیزات" مراجعه کنید.

 

منتظر دیدار شما هستیم ...

آدرس :

ایران، هرمزگان، بندرعباس، گلشهر جنوبی، خیابان حکمت، خانه لگو بندرعباس، مجموعه techno-fablab

 

تلفن تماس :

987633618180+

در فضای مجازی :

              

فروشگاه

اطلاعات با موفقیت ثبت شد