دوره طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی چیست ؟

با ظهور ابزار های ساخت جدید مانند دستگاه های پرینتر سه بعدی، سیستم های برش لیرز، سیستم های واتر جت و … ساخت نمونه اولیه از هر ایده و سیستمی پیز از پیس راحتتر و سریع تر شده است. لزوم کار با این ابزار ها، درک مکانیزم آنها و آشنایی با برنامه های رابط بین این سیستم ها و کاربر است.

ما در دوره طراحی سه بعدی سعی داریم اصول نقشه کسی صنعتی را به کودک شما آموزش دهیم تا به کمک آن بتواند نقشه ای علمی و عملی ار هر آنچه که می خواهد را طراحی کند، سپس به کمک برنامه های مختلف طراح سه بعدی مدل سه بعدی سرح را پیاده سازی کند.

برنامه های مختلفی برای شبیه سازی سه بعدی وجود دارد، اما معروف ترین این برنامه ها که برای کودکان و افراز غیر متخصص طراحی شده است،نرم افزار 123D ست که امکان شبیه سازی تقریبا هر طرحی را فراهم می کند.

کودک شما پس از آشنایی با این مفاهیم و انجام طراحی خود، می تواند به کمک ابزار های موجود در کارگاه مانند قلم سه بعدی و پرینتر سه بعدی طرح خود را پیاده سازی کرده و نمونه ای اولیه از آنچه در ذهن دارد را ایجاد کند.

کدام مهارت هارا تقویت می کند ؟

پرورش خلاقیت
90%
مهارت های ریاضی
90%
تقویت تجسم هنری
60%
مهارت های اجتماعی
60%
مهارت های دستی
40%

طراحی سه بعدی در تکنو فب لب

ما در مجموعه تکنو فب لب سعی داریم تا  به کمک ‍‍‍به روز ترین تجهیزات در حوزه طراحی و ساخت دیجیتال امکان ساختن تقریبا همه چیز را برای همه فراهم کنیم.

برای پیش ثبت نام و مشاوره رایگان همین حالا اقدام کنید.

 

توضیحاتی از زبان مدرس دوره ...

دانلود برنامه 123D

فروشگاه

اطلاعات با موفقیت ثبت شد